Grup Tria Kurumsal Davet Orkestrası

BY ADMIN 20-07-2019

Tria Orkestrası, 2009 yılından beri sayısız kurumsal davette geniş repertuvarı ile sahne almış ve halen bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir.  Akademik altyapılı müzisyenleri ve çok kaliteli referansları ile sektörde bilinen bir orkestradır.

Ekiplerimiz repertuvarını davetinizde istediğiniz müzik tarzları doğrultusunda rahatlıkla şekillendirebilmekte; orkestralarımız solistlerimizin giyimlerinden, saç ve makyajlarına, sahne disiplini ve repertuvarına kadar size ve davetinize yaraşır bir program sergilemektedirler.

Canlı performans videolarımız ve davetlerde çekilmiş fotoğraflarımıza site menüsündeki GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz.

Davetinize destek verebilmemiz adına bize 0532 463 22 92 no'lu telefonumuzdan ulaşabilir ya da menüdeki 'İletişim' bölümüne tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Davet tarihi, mekan bilgisi, davetli kişi sayısı gibi detayları teklif formunda belirtmenizi rica ederiz.

*İrem Derlen & Tria Orkestrası WYNDHAM Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Performansı (Bayındır Sağlık Grubu Tıp Balosu) :

*İrem Derlen & Tria Big Band Tanıtım Videosu / RAFFLES Hotel: 

*Grup Tria / Müzik Organizasyon Showreel - Türkçe Pop & Yöresel Eserler:  

*Grup Tria / Müzik Organizasyon Showreel - Caz, Latin, Napoliten, Yabancı Pop & Disko: 

Paylaş :